Ptasia Wyspa
Wydarzenia







Podglądamy bociany w Polanowie, zachodniopomorskie. Jest 5 jajek. Rano padał tam śnieg.







Zobacz Temat
Ptasia Wyspa | Różności | Różne
Strona 1 z 3712 1 2 3 4 > >>
Autor Ptasia Wyspa
gaura
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 9372
Miejscowość: Vetschau. Niemcy
Data rejestracji: 03.06.13
Dodane dnia 09-08-2021 21:44
Dzisiaj przeczytałam bardzo smutną wiadomość o zamknięciu Ptasiej Wyspy.

Przeglądałam dużo Ptasich for i nigdy nie trafiłam, na tak uporządkowane z ogromną ilością bardzo interesujących tematów i artykułów z ciekawymi postami i zdjęciami, jakim jest Ptasia Wyspa.
Na zawsze pozostanie w moim sercu.

Byłam użytkownikiem tego forum, tutaj poznałam interesujących ludzi, Ania, jako Gersenda, Ula, jako Halka, Lucynka, jako Luka i Danusia, jako Vanda. Serdecznie Was pozdrawiam i Dziękuję, że tutaj byłyście, że mogłam Was poznać.


Ludzie myślą, że ptaki nie czują a ptaki czują, że ludzie nie myślą. Peter Bamm ( Curt Emmrich)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ptasia Wyspa
gersenda
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 27934
Miejscowość: Sucha Beskidzka
Data rejestracji: 27.11.10
Dodane dnia 15-08-2021 20:42
Dziękuję, Halinko, że się odezwałaś. Mnie również było bardzo miło Cie poznać. żal mi Ptasiej Wyspy, bo to kawałek mojego życia i nie tylko mojego, ale i wszystkich, którzy tu z nami byli. pamiętam, jak zakładałyśmy Wyspę, właściwie na "wariackich" papierach, z Madzią - bazylią, nie mając o tym za bardzo pojęcia. Dziękuje wszystkim, którzy Wyspę tworzyli, zwłaszcza Halce, Vandzie, Lucynce , ś.p. Gabi i Tobie, Halinko. Potem zostałam sama, a po chorobie już nie bardzo byłam w stanie to ciągnąc, w takim wymiarze. Szkoda mi tych wszystkich informacji, które tu mamy, szkoda żeby się zmarnowało i przepadło. Postaram se przenieść Wyspę na inny serwer, chociaż nie mam pojęcia, jak to zrobić. Dam znać.
Bardzo krótki czas mam na to wszystko. Akurat, przez tydzień byłam poza domem. Codziennie tu zaglądam. Informację zauważyłam chyba 7 sierpnia. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach, nikt nie będzie niczego robił za darmo i dla idei. Pan Emil Herbut i tak robił to bardzo długo. Dziękuję Mu, za dokładne informacje, odnośnie migracji strony i mam jeszcze nadzieje, na jej przeniesienie, kiedy tylko znajdę kogoś, kto mi w tym pomoże.
To, że ja nie piszę, nie oznacza, że już nie obserwuję ptaków. Mam nadal zdjęcia i filmiki, ale sama nie jestem w stanie tego ogarnąć.
Ciągle mam jeszcze nadzieję, że to nie koniec Wyspy. Jeśli uda mi się zrealizować plan przeniesienia, to będzie przekierowanie. Do tego czasu, polecam wszystkim stronę gaury (Halinki):http://vogelnest1.xobor.de/, która jest chyba najdokładniejszą i najobszerniejszą "ptasią" stroną, jaka znam.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim sympatykom Ptasiej Wyspy oraz jej twórcom. Czas pokaże , co będzie dalej. smiley


[img]https://images86.fotosik.pl/487/9b7cee49f5adc40dmed.jpg[/img]
Edytowane przez gersenda dnia 15-08-2021 21:04
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ptasia Wyspa
gaura
Użytkownik

Avatar Użytkownika

Postów: 9372
Miejscowość: Vetschau. Niemcy
Data rejestracji: 03.06.13
Dodane dnia 21-08-2021 13:11
Wierzę, że Wyspa zostanie z nami na dłużej. Ja też Dziękuję Panu Emilowi Herbutowi za czuwanie nad tym forum, nad nami. Aniu, Tobie Dziękuję za polecenie mojego forum.
Postaram się dołożyć swoją cegiełkę, aby Ptasia Wyspa nadal funkcjonowała i zapraszam innych do pisania postów. Nie mam wątpliwości, że bardzo dużo ludzi obserwuje bociany i ma o nich mnóstwo wiadomości, które można tutaj opublikować.



Ludzie myślą, że ptaki nie czują a ptaki czują, że ludzie nie myślą. Peter Bamm ( Curt Emmrich)
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Ptasia Wyspa
gersenda
Super Administrator

Avatar Użytkownika

Postów: 27934
Miejscowość: Sucha Beskidzka
Data rejestracji: 27.11.10
Dodane dnia 21-08-2021 17:34
Halinko, nie poradzę sobie. Tu można tylko pisać i nic więcej. Muszę kogoś poprosić o ustawieni. Ja go nie widzę, jak piszę i nie mogę usunąć.smiley Coś zaradzę, ale po weekendzie. dziękuje Ci za dobre chęci.smiley
Ten kawałek linku do zdjęcia, pod wpisem , to był mój podpis. kiedyś. smiley


[img]https://images86.fotosik.pl/487/9b7cee49f5adc40dmed.jpg[/img]
Edytowane przez gersenda dnia 21-08-2021 17:39
Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 3712 1 2 3 4 > >>
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 13
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 66
Nieaktywowany Użytkownik: 66
Najnowszy Użytkownik: TomasS
Witaj na Ptasiej Wyspie !


Twój adres IP to:

Kontakt
Poczta
Księga gości
Księga gości
Dzisiaj jest
Godzina
''''''''''''''''''''
Stats
......................................
eXTReMe Tracker
Tłumacz

Translator:

Tłumaczenie strony FranceTłumaczenie strony GermanyTłumaczenie strony English

Tłumaczenie strony RomaniaTłumaczenie strony HungaryTłumaczenie strony Russia